Project Manager - oferty pracy

Rozwiń swoją karierę jako IT Project Manager z GlobalLogic Poland!

Sprawdź, kogo obecnie szukamy!

Model pracy

W GlobalLogic stawiamy na elastyczność. Możesz liczyć na pracę zdalną, w modelu hybrydowym bądź w jednym z naszych biur.

Proces rekrutacyjny

Benefity

Platforma MyBenefit (np. Karta Multisport)

Prywatna opieka medyczna

Meetupy, tech-talki, szkolenia

Imprezy firmowe, obecnie w trybie online

Strefy relaksu w biurach – z Xbox, grami planszowymi i książkami

Dofinansowanie do posiłków

Dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia na życie

Bieg firmowy, akcje sportowe, serwisowanie rowerów

Project Manager - o stanowisku

Chcesz zostać Project Managerem? A być może zarządzanie projektami IT to Twoja specjalność i od lat realizujesz się w roli kierownika projektu? Świetnie się składa – stale poszukujemy specjalistów w dziedzinie zarządzania projektami, którzy są gotowi na nasze wyzwania.

W GlobalLogic od ponad 20 lat rozwijamy technologie, które zmieniają otaczający nas świat. Dołącz do nas i odciśnij na nim swoje piętno!

Praca Project Managera – jakie są nasze wymagania?

Na stanowisku kierownika projektu musisz łączyć umiejętności miękkie z wiedzą technologiczną. Będziesz osobą odpowiedzialną za kierunek działania i sukces naszych przedsięwzięć, dlatego lista naszych wymagań jest dość długa:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży IT.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki, nowych technologii, zarządzania projektami lub zasobami ludzkimi.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Odpowiedzialność i niezależność w podejmowaniu decyzji.
  • Kompetencje w zakresie budowania dobrych relacji z zespołem.
  • Umiejętność wyciągania wniosków, rozwiązywania konfliktów oraz
  • Znajomość zasad Scrum/Agile (metodyk zwinnych).
  • Kreatywność i komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację zarówno w mowie, jak i piśmie.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków jako kierownik projektu?

Czym zajmuje się Project Manager w GlobalLogic? Przede wszystkim spoczywa na nim wielka odpowiedzialność za efektywność poszczególnych prac, a także satysfakcję współpracujących z nami przedsiębiorstw. Twoje przyszłe obowiązki i zadania to:

  • Analiza potrzeb biznesowych klientów.
  • Koordynacja i weryfikacja wyceny projektów.
  • Stosowanie polityki i procedur firmy w zakresie zarządzania projektami.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.
  • Raportowanie.
  • Prowadzenie negocjacji i uczestniczenie w spotkaniach z klientami.
  • Zarządzanie zespołem.
  • Kontrola projektu: jego przebiegu, ale także potrzeb klienta oraz programistów na każdym z etapów.
  • Rekrutacja nowych członków zespołu.
  • Organizacja szkoleń i zapewnianie wsparcia nowym pracownikom.

Zaznaczamy, że zakres odpowiedzialności może nieco różnić się w każdym projekcie.

Stanowisko Project Managera – co oferujemy?

Chcemy tworzyć nie tylko innowacyjne produkty, ale także świetne warunki do rozwoju dla naszych pracowników, dlatego oferujemy:

  • Interesujące, międzynarodowe projekty. Zyskasz możliwość tworzenia kształtujących rynek produktów, wykorzystujących najnowsze technologie.
  • Zaangażowany, międzynarodowy zespół. Spotkasz tu ludzi chętnych zarówno do współpracy, jak i wymiany doświadczeń.
  • Work-life balance. Możesz liczyć na elastyczny czas pracy.
  • Możliwość rozwoju. Wkroczysz na indywidualną ścieżkę kariery dostosowaną do Twoich aktualnych umiejętności i celów zawodowych.
  • Liczne benefity: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie czy dofinansowania do posiłków.
  • Przyjazne środowisko pracy: strefy relaksu, dobrze zaopatrzona kuchnia, a także wyjścia integracyjne i aktywności, budujące zespół.

Sprawdź szczegółowe oferty i aplikuj już dziś!

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz video:

  • URL copied!