Analityk biznesowy- oferty pracy

Rozwiń swoją karierę jako Analityk biznesowy z GlobalLogic Poland!

Sprawdź, kogo obecnie szukamy!

Pracujemy zdalnie, w modelu hybrydowym oraz w biurach GlobalLogic. Jak Ci wygodnie!

Proces rekrutacyjny

Benefity

Platforma MyBenefit (np. Karta Multisport)

Prywatna opieka medyczna

Meetupy, tech-talki, szkolenia

Imprezy firmowe, obecnie w trybie online

Strefy relaksu w biurach – z Xbox, grami planszowymi i książkami

Dofinansowanie do posiłków

Dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia na życie

Bieg firmowy, akcje sportowe, serwisowanie rowerów

Analityk biznesowy - o stanowisku

Praca w IT to nie tylko pisanie kodu. W GlobalLogic bardzo ważne miejsce zajmują analitycy biznesowi, którzy odpowiadają za analizę potrzeb biznesowych naszych klientów, wykrywanie potencjalnych problemów oraz usprawnianie przeróżnych procesów w naszej organizacji.

Szukasz nowych wyzwań? Współpracujemy z największymi markami i tworzymy rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Dołącz do nas i rozwijaj się z nami!

Analityk IT (business analyst) – wymagania

Jakie umiejętności powinien posiadać analityk systemowy? To połączenie kompetencji technicznych ze znajomością zagadnień z zakresu analizy biznesowej i obycia w kontakcie z klientem. Sprawdź, jakie dokładnie są nasze wymagania wobec analityka biznesowego:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie związanej z biznesem/IT.
  • Doświadczenie związane z analizą biznesową.
  • Doświadczenie w zakresie dokumentowania modeli biznesowych.
  • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych.
  • Doświadczenie w pracy zespołowej przy zastosowaniu metodyk Agile, Scrum
  • Biegłość w przekazywaniu informacji i komunikacji z wymagającymi klientami i działami produkcyjnymi.
  • Znajomość języka angielskiego.

Analitycy biznesowi – zakres obowiązków

W pracy analityka biznesowego możesz liczyć na ciągłe wyzwania. Tu liczy się zarówno znajomość nowych technologii, jak i kompetencje w zakresie analizy danych czy umiejętności miękkie. Oto lista naszych wymagań, która może różnić się w zależności od konkretnego projektu:

  • Analiza biznesowa (identyfikacja problemów biznesowych).
  • Identyfikacja wymagań i potrzeb klientów.
  • Modelowanie procesów biznesowych/systemowych.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i jej aktualizacja.
  • Planowanie pracy.
  • Stały kontakt z klientami (często na stanowiskach zarządczych) i uczestnictwo w spotkaniach.
  • Współpraca i konsultacja rozwiązań technicznych z projektantami i programistami, testerami.

Kariera analityka biznesowego – na co możesz liczyć?

Poziom zapotrzebowania na analityków biznesowych na rynku pracy wciąż wzrasta. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapewniamy naszym pracownikom konkurencyjne warunki. Jako analityk biznesowo-systemowy możesz liczyć na:

  • Pracę z globalnymi markami i rozwijające projekty, które dają Ci realny wpływ na otaczającą rzeczywistość.
  • Liczne szkolenia i zaplanowana ścieżka kariery.
  • Zaangażowany i wspierający się zespół.
  • Nowoczesne stanowiska pracy i świetnie wyposażone biura.
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie.
  • A zarobki? Twoje oczekiwania finansowe mają dla nas znaczenie i możesz mieć pewność, że zostaną uwzględnione.

Zachęcamy do aplikowania!

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz video:

  • URL copied!