Software Engineer - oferty pracy

Rozwiń swoją karierę jako Software Engineer z GlobalLogic Poland!

Sprawdź, kogo obecnie szukamy!

Model pracy

W zależności od projektu i Twoich preferencji możesz liczyć na: pracę w 100% zdalną, model hybrydowy lub codzienne wizyty w jednym z naszych nowoczesnych biur.

Proces rekrutacyjny

Benefity

Platforma MyBenefit (np. Karta Multisport)

Prywatna opieka medyczna

Meetupy, tech-talki, szkolenia

Imprezy firmowe, obecnie w trybie online

Strefy relaksu w biurach – z Xbox, grami planszowymi i książkami

Dofinansowanie do posiłków

Dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia na życie

Bieg firmowy, akcje sportowe, serwisowanie rowerów

Software Engineer - o stanowisku

Inżynieria oprogramowania to jedna z kluczowych usług w GlobalLogic, którą świadczymy klientom z całego świata. Korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby projektować najlepsze na rynku rozwiązania i stwarzać pole do rozwoju zdolnym programistom.

Zatrudniamy już 18 000 inżynierów oprogramowania, architektów systemowych i projektantów na całym świecie. Każdego dnia rozwijamy innowacyjne projekty, które kształtują otaczającą nas rzeczywistość. Dołącz do nas jako Software Engineer!

Software Engineer – wymagania

Software Engineer odpowiada za projektowanie i tworzenie maksymalnie wydajnego oprogramowania. Ma wiedzę i umiejętności, które czynią go w tej dziedzinie ekspertem – mogą na nim polegać zarówno członkowie zespołu, jak i najbardziej wymagający klienci.

Chcesz pracować jako inżynier oprogramowania? Na tym stanowisku wymagane jest przede wszystkim:

  • Doświadczenie  na podobnym stanowisku.
  • Wyższe wykształcenie (informatyka, robotyka, automatyka, elektronika bądź dziedziny pokrewne).
  • Umiejętność tworzenia wydajnego oprogramowania.
  • Znajomość wybranych języków programowania, np. Python, CC+, Java (zależnie od konkretnego projektu i stanowiska).
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem oprogramowania.
  • Komunikatywność.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Software Engineer – zakres obowiązków

Co będziesz robić jako przyszły Software Engineer w GlobalLogic? Musisz być gotowy na podjęcie następujących obowiązków:

  • Pisanie wydajnego kodu.
  • Projektowanie oprogramowania wykorzystywanego przez rozpoznawalne, globalne marki.
  • Planowanie, wdrażanie, i integrowanie i testowanie zaprojektowanego oprogramowania.
  • Wyznaczanie priorytetów i pomoc w wycenie poszczególnych działań.
  • Pomoc w tworzeniu tasków dla zespołu developerów.

Praca programista (inżynier oprogramowania) – co możemy Ci zaoferować?

Chcesz rozpocząć pracę jako Software Engineer w GlobalLogic? Oto, co możemy Ci zaoferować na tym stanowisku:

  • Naprawdę ambitne i rozwojowe projekty dla największych marek z całego świata.
  • Zgrany zespół, który zawsze służy radą i wsparciem.
  • Zaplanowaną ścieżkę rozwoju, a także dostęp do licznych szkoleń.
  • Wygodne biura z dobrze wyposażonymi kuchniami i strefami relaksu.
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie i dofinansowania do posiłków.
  • Wynagrodzenie (zarobki) dopasowane do Twojego doświadczenia i rynkowych standardów.

Zapraszamy do aplikacji zarówno, jeśli chcesz rozwijać się jako junior software developer, jak i regular czy senior. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz video:

  • URL copied!