Tester oprogramowania - oferty pracy

Rozwiń swoją karierę jako Tester Oprogramowania z GlobalLogic Poland!

Sprawdź, kogo obecnie szukamy!

Model pracy

Pracujemy zdalnie, w modelu hybrydowym oraz w biurach GlobalLogic. Jak Ci wygodnie!

Proces rekrutacyjny

Benefity

Platforma MyBenefit (np. Karta Multisport)

Prywatna opieka medyczna

Meetupy, tech-talki, szkolenia

Imprezy firmowe, obecnie w trybie online

Strefy relaksu w biurach – z Xbox, grami planszowymi i książkami

Dofinansowanie do posiłków

Dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia na życie

Bieg firmowy, akcje sportowe, serwisowanie rowerów

Tester oprogramowania - o stanowisku

W GlobalLogic pracujemy z największymi i najbardziej uznanymi markami na świecie. Tworzone przez nas oprogramowanie dociera do milionów użytkowników – nie ma tu więc miejsca na błędy czy niedociągnięcia. Zapewnienie jakości – oczywiście najwyższej – jest więc naszym największym priorytetem.

To właśnie testerzy oprogramowania sprawiają, że możemy być o nią spokojni. Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią projektu, który ma realny wpływ na otaczającą nas wszystkich rzeczywistość!

Praca testera oprogramowania – wymagania

Tester oprogramowania (określany także jako QA Engineer, czyli Quality Assurance Engineer) stoi na straży jakości opracowywanych przez specjalistów IT rozwiązań – wszystko po to, aby zarówno klient, jak i finalny użytkownik byli zadowoleni w maksymalnym stopniu z danego oprogramowania. Testerzy muszą posiadać szereg umiejętności – zarówno z zakresu nowych technologii, IT, jak i analizy. W pracy testera istotne jest przede wszystkim:

  • Doświadczenie związane z testowaniem oprogramowania.
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, robotyki, elektroniki lub powiązanych dziedzin.
  • Znajomość języków programowania lub chęć ich nauki (konkretne języki programowania zależą od projektu, do którego zostaniesz przypisany).
  • Odpowiedzialność za realizowane zadania, a także zapewnienie wysokiej jakości testowanego programu.
  • Komunikatywność.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

QA tester – obowiązki

Testowanie oprogramowania (Quality control) zawsze przebiega nieco inaczej. Ma na to wpływ konkretny produkt czy aplikacja, a także wymagania Project Managera. Do Twoich obowiązków na pewno należeć będzie jednak:

  • Testowanie oprogramowania – w zależności od konkretnego projektu będziesz przeprowadzać testy automatyczne lub manualne.
  • Wykrywanie i analiza zidentyfikowanych podczas testów problemów czy błędów, których eliminowaniem zajmą się programiści.
  • Pisanie nowych testów, ale także realizowanie już istniejących.
  • Rozbudowa frameworka, wykorzystywanego w pracy testerów.
  • Zapewnianie najwyższej jakości testowanych systemów czy aplikacji.
  • Raportowanie wyników testów.
  • Bliska współpraca z klientem.

Co możemy Ci zaoferować?

Doskonale wiemy, jak wygląda rynek pracy w IT. Zależy nam, aby pozyskać najlepszych testerów, dlatego zapewniamy doskonałe warunki zarówno do rozwoju zawodowego w branży, jak i work-life balance. Jako software tester w GlobalLogic możesz liczyć na:

  • Współpracę z rozpoznawalnymi, światowymi markami i interesujące projekty.
  • Zaangażowany zespół.
  • Zaplanowaną ścieżkę rozwoju.
  • Liczne szkolenia.
  • Dobrze wyposażone, nowoczesne biura – ze strefami relaksu.
  • Prywatną opiekę zdrowotną i kartę Multisport.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowania do posiłków.

Zachęcamy do aplikowania!

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zobacz video:

  • URL copied!