AUTOMOTIVE V GLOBALLOGIC – PRIDAJTE SA K NÁM

November 9, 2018

Digitálna revolúcia sa dnes dotýka všetkých oblastí, Automotive nevynechávajúc. Softvér je kľúčovým komponentom auta, ktoré je dnes možné sčasti ovládať online.

U nás v GlobalLogic pracujeme na riešeniach pre našich klientov, ktoré umožňujú na diaľku ovládať či diagnostikovať stav vozidla.  Autonómne či semi-autonómne autá, aktualizácia SW na diaľku, infotainment, alebo ďalšie riešenia ako napríklad  IoT. Na tieto a ďalšie oblasti sa v GlobalLogic zameriavame, aby sme naplnili požiadavky našich klientov.

 

Automotive projekt nového telematického zariadenia

V GlobalLogic dnes vyvíjame samostatné telematické riešenia pre konektivitu vozidiel, umožňujúce vodičom vozidiel využívať najnovšie automobilové funkcie, inovatívne bezpečnostné navigačné a zábavné služby.

Viac ako tri roky pracujú viaceré naše tímy pre uznávaného zákazníka svetovej triedy. V súčasnosti začínajú vývoj nových funkcií a prispôsobenia pre francúzsko-japonskú automobilovú skupinu.

Telematická jednotka je z hľadiska HW a SW komplexné zariadenie, ktoré poskytuje veľký súbor služieb, ako je hlasové a dátové pripojenie, lokalizácia, e-call, m2m / IoT teleservices, diaľkové ovládanie vozidla, zber údajov a aplikácie tretích strán runtime prostredia.

Používame najmodernejšie technológie, ako je over-the-air update (OTA), virtualizácia, bezpečný úložný priestor, dôveryhodný výkon, automobilový IoT, CAN, MQTT, Yocto, automobilový Ethernet, SomeIP, embedded Linux atď.

Na našich projektoch, ktoré podliehajú najvyšším kritériám kvality, pracuje viacero odborníkov na rôzne technológie.

Chceš pracovať s expertmi na rôzne SW/HW technológie v oblasti automotive a spolu s nami ovplyvňovať IT trendy? Pridaj sa do nášho tímu. Konkrétne pozície nájdeš nižšie.

NÁJDI SI SVOJ JOB

Digitálna revolúcia sa dnes dotýka všetkých oblastí, Automotive nevynechávajúc. Softvér je kľúčovým komponentom auta, ktoré je dnes možné sčasti ovládať online.

U nás v GlobalLogic pracujeme na riešeniach pre našich klientov, ktoré umožňujú na diaľku ovládať či diagnostikovať stav vozidla. Autonómne či semi-autonómne autá, aktualizácia SW na diaľku, infotainment, alebo ďalšie riešenia ako napríklad IoT. Na tieto a ďalšie oblasti sa v GlobalLogic zameriavame, aby sme naplnili požiadavky našich klientov.

 

Automotive projekt nového telematického zariadenia

V GlobalLogic dnes vyvíjame samostatné telematické riešenia pre konektivitu vozidiel, umožňujúce vodičom vozidiel využívať najnovšie automobilové funkcie, inovatívne bezpečnostné navigačné a zábavné služby.

Viac ako tri roky pracujú viaceré naše tímy pre uznávaného zákazníka svetovej triedy. V súčasnosti začínajú vývoj nových funkcií a prispôsobenia pre francúzsko-japonskú automobilovú skupinu.

Telematická jednotka je z hľadiska HW a SW komplexné zariadenie, ktoré poskytuje veľký súbor služieb, ako je hlasové a dátové pripojenie, lokalizácia, e-call, m2m / IoT teleservices, diaľkové ovládanie vozidla, zber údajov a aplikácie tretích strán runtime prostredia.

Používame najmodernejšie technológie, ako je over-the-air update (OTA), virtualizácia, bezpečný úložný priestor, dôveryhodný výkon, automobilový IoT, CAN, MQTT, Yocto, automobilový Ethernet, SomeIP, embedded Linux atď.

Na našich projektoch, ktoré podliehajú najvyšším kritériám kvality, pracuje viacero odborníkov na rôzne technológie.

Chceš pracovať s expertmi na rôzne SW/HW technológie v oblasti automotive a spolu s nami ovplyvňovať IT trendy? Pridaj sa do nášho tímu. Konkrétne pozície nájdeš nižšie.

JUNIOR C++ DEVELOPER

Pridaj sa do nášho tímu v Žiline a Banskej Bystrici a podieľaj sa na vývoji softvéru pre uznávaného zákazníka svetovej triedy.

Čítaj viac

SENIOR C++ DEVELOPER

Pridaj sa do nášho tímu v Žiline a Banskej Bystrici a pracuj s odborn9kmi na latest riešeniach v oblasti automotive.

Čítaj viac

  • URL copied!