MEDIA & COMMERCE PROJEKTY

June 14, 2018

Categories: Technický článokConsumer and RetailMediaTechnology

Distribúcia obsahu, interakcia s užívateľom či analýza jeho správania sa dnes presúvajú na digital. Obsah sa k užívateľom dostáva rýchlo cez mix kanálov a musí byť bezpečný, no zároveň dnes musí kopírovať záujem či potreby jednotlivca. Formát či spôsob sa líši tak, ako sa líši jednotlivec. Veľké mediálne domy či dodávatelia služieb v oblasti predaja prispôsobujú svoj obchod a predaj trendom.

V GlobalLogic sledujeme trendy a pracujeme s latest technológiami, na komplexných end-to-end riešeniach pre našich klientov v oblasti médií a commerce. Podielame sa na ich digitálnej transformácii, inováciách a vývoji world class digitálnych produktov.

Na našich projektoch, ktoré podliehajú najvyšším kritériám kvality, náš tím expertov zabezpečuje komplexný návrh, dizajn, vývoj a testovanie riešení a zároveň spolupracuje s odborníkmi pre jednotlivé oblasti médií či commerce. Naše tímy zodpovedajú za kvalitu koncových produktov a služieb.

Pridaj sa do nášho tímu a pracuj s nami na život meniacich projektoch už dnes. Konkrétne pozície nájdeš nižšie.

Pridaj sa k nám

Top Insights

Spolupráca GL a SPŠT v Bardejove na ročníkovom projekte

Spolupráca GL a SPŠT v Bardejove na ročníkovom...

AgileProjektový manažmentWork-life
Automatizované testovanie mobilných a webových aplikácií

Automatizované testovanie mobilných a webových aplikácií

Technický článokTesting a QATechnology
Bezpečný softvér agilným vývojom

Bezpečný softvér agilným vývojom

AgileArchitektúraTechnický článokNezaradené

Populárni autori

Dr Maria Aretoulaki

Dr Maria Aretoulaki

Lead Conversational & Generative AI Design

Abhishek Gedam

Abhishek Gedam

Principal Architect,Technology

Denys Balatsko

Denys Balatsko

Senior Vice President, Engineering GlobalLogic

Anna Grominová

Anna Grominová

HR Business Partner

Ďalšie kategórie článkov

  • URL copied!